Patēriņa kredīts 1 minūtes attālumā

Bondora aizdevumiem nav nepieciešama ķīla
Procentu likmes sākot no 4,5 % gadā
100–15 000 EUR aizdevumi uz 12–60 mēnešiem
Reglamentē Igaunijas Finanšu
uzraudzības pārvalde
1 499 302
klientu

Saņem aizdevuma piedāvājumu 1 minūtes laikā!

-

-

*Aizdevuma summa no 100 EUR līdz 15000 EUR. Atmaksas periods no 12 līdz 60 mēnešiem. Gada procentu likme (GPL) no 15,43% līdz 53,34%.

*Aizdevuma summa no 100 EUR līdz 15000 EUR. Atmaksas periods no 12 līdz 60 mēnešiem. Gada procentu likme (GPL) no 15,43% līdz 53,34%.

Bondora aizdevumiem nav nepieciešama ķīla
Procentu likmes sākot no 4,5 % gadā
100–15 000 EUR aizdevumi uz 12–60 mēnešiem

Bondora

Gribi vieglāku dzīvi? Tu esi īstajā vietā. Bondora ir globāla finanšu platforma, kas dod cilvēkiem iespēju mazāk uztraukties par naudu. Kopš 2008. gada mēs esam palīdzējuši vairāk nekā 1 miljonam cilvēku dzīvot tādu dzīvi, kādu viņi vēlas, ar mazākām naudas rūpēm.

Ar mums Tevi sagaida tūlītēja aizdevumu pārskaitīšana, pilnībā automatizēti procesi, droša platforma, elastīgi atmaksas grafiki un daudz kas cits. Lasi tālāk, lai uzzinātu vairāk par aizdevumiem un priekšrocībām, ko sniedz sadarbība ar Bondora.

Kredīts dažādām vajadzībām

Vai Tev ir notikusi ārkārtas situācija, jāsedz neparedzētas izmaksas vai pavērās negaidīta iespēja īstenot lielu sapni? Neatkarīgi no tā, vai Tev nepieciešami 100 vai 15 000 eiro, personīgais kredīts ir viens no ātrākajiem risinājumiem, kas palīdzēs tikt galā ar neparedzētiem izdevumiem un rēķiniem.

Ikvienam var būt iemesls pieteikties personīgajam kredītam. Un, lai gan šis lēmums rūpīgi jāpārdomā, dažreiz pieteikties kredītam var būt ļoti noderīgi. Tas pat varētu būt labs ieguldījums. Kredīts var palīdzēt Tev uzsākt savu biznesu, iemaksāt depozītu un segt brokera komisiju par jaunu dzīvokli, ko īrē, samaksāt par ārkārtas zobārstniecības procedūrām un tā tālāk.

Būtiska kredīta priekšrocība ir tas, ka to var izmantot jebkuram mērķim. Tomēr, pirms pieņemat galīgo lēmumu, ir vērts izpētīt dažādus kredītdevējus un saprast, kurš no tiem ir Tev piemērotākais.

Būtiski ir zināt, kam pievērst uzmanību, piesakoties kredītam. Tirgū ir daudz kredītdevēju, un viņiem visiem ir atšķirīgi noteikumi, priekšrocības un maksas. Jo plašākas zināšanas iegūsi par konkrēto kredītlīgumu un tā nosacījumiem, jo labāk varēsi tikt galā ar kredīta atmaksu. Ja Tev paliek ar kredītiem saistīti jautājumi, ļoti iesakām sazināties ar finanšu konsultantu.

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ir nauda, ko cilvēki aizņemas no bankām, finanšu iestādēm vai citiem uzņēmumiem, lai iegādātos preces un samaksātu par pakalpojumiem. Aizņemtā nauda tiek atmaksāta pa daļām noteiktā laika periodā, kopā ar pievienotiem procentiem. Tas ir noderīgs veids, kā ātri aizņemties naudu, ja Tev nav pietiekami daudz uzkrājumu.

Divas no lielākām patēriņa kredītu grupām ir kredīti ar un bez nodrošinājuma. Nodrošinājums nozīmē, ka jums ir jāiesniedz ķīla, lai pretendētu uz kredītu. Parasti pie patēriņa kredītiem to pieprasa bankas. Bondora piedāvā patēriņa kredītus bez nodrošinājuma, kas nozīmē, ka, ņemot kredītu, ķīla jums nav jāiesniedz. Tas ir ļoti noderīgi, ja Tev ir nepieciešams ātri saņemt aizdevumu, un ja Tev nav aktīvu, ko ieķīlāt.

Katrs patēriņa kredīta devējs var izlemt, cik lielu kredītu viņš izsniegs patērētājam. Bondora parasti piešķir nelielus personīgos aizdevumus no 100 līdz 15 000 eiro. Tu vari pieteikties patēriņa kredītam tiešsaistē un pateikt, cik daudz naudas vēlies aizņemties. Pēc tam mēs izmantosim automatizētus procesus, lai aprēķinātu kredīta piedāvājumu, pamatojoties uz Tavu maksājumu paradumiem un personīgajām finansēm

Tā kā Bondora ir tiešsaistes kredītu kompānija, pieteikties var jebkurā vietā un laikā. Tas arī ļauj mums sniegt Tev kredīta piedāvājumu vienas minūtes laikā. Ja pieņemsi un parakstīsi piedāvājumu, mēs Tev nekavējoties pārskaitīsim naudu.

Ir daudz dažādu patēriņa kredītu devēju, katrs ar saviem nosacījumiem un noteikumiem. Lai pieņemtu pārdomātu lēmumu par naudas aizņemšanos, ir svarīgi zināt, kam pievērst uzmanību, piesakoties patēriņa kredītam. Jo vairāk Tu zini par maksām, atmaksāšanas nosacījumiem un kredītlīguma noteikumiem, jo labāk esi gatavs pārvaldīt savu kredītu un tā atmaksu. Tas arī palīdz Tev izvēlēties pareizo kredītu un kredītdevēju atbilstoši Tavām unikālajām vajadzībām un maksāšanas iespējām.

Bondora aizdevumu nosacījumi:

  • Viegla pieteikšanās tiešsaistē
  • Aizdevuma piedāvājums 1 minūtes laikā
  • Aizdevuma summa no 100 līdz 15 000 EUR
  • Procentu likme 4,5% gadā
  • Atmaksāšanas periods no 12 līdz 60 mēnešiem
  • Nekādu papildu izdevumu par priekšlaicīgu atmaksu
  • Lai saņemtu aizdevumu, pietiek ar viedtālruni

Bondora kredīts internetā

Bondora kredītam nav nepieciešama ķīla; Tu saņem naudu tūlīt un ar fleksiblām atmaksas iespējām. Taču viena no labākajām Bondora kā aizdevuma partnera priekšrocībām, ir tas, ka Tu saņemsi unikālu personīgā kredīta piedāvājumu, kas vislabāk atbilst Tavām vajadzībām un maksāšanas iespējām. Bondora izmanto novatoriskas tehnoloģijas, lai analizētu Tavus datus un maksājumu paradumus un lai ģenerētu Tev personalizētu piedāvājumu ar unikālu procentu likmi tikai 60 sekundēs.

Noformēt personīgo kredītu internetā un saņemt naudu ar Bondora ir ātri un ērti. Tu vari pieteikties aizdevumam tiešsaistē jebkurā laikā un no jebkuras vietas ar datoru, klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni.
Tev ir jābūt vismaz 21 gadus vecam, jādzīvo valstī, kurā mēs izsniedzam aizdevumus, kā arī Tev ir jābūt labai kredītvēsturei (piemēram, bez azartspēļu parādiem).

Ja mēs varēsim Tev izteikt piedāvājumu, Tu to saņemsi tikai vienas minūtes laikā! Ja pieņem piedāvājumu un piekrīti aizdevuma nosacījumiem, aizdevuma summa Tev tiks pārskaitīta uzreiz.

Tev būs jāveic tikai viens ikmēneša maksājums caur savu Bondora kontu. Mēs sūtīsim Tev parocīgus atgādinājumus par nākamajiem maksājumiem, lai Tev būtu laiks pārskaitīt vajadzīgo summu uz Bondora kontu no sava bankas konta. Tu arī vari veikt pirmstermiņa atmaksu bez papildu maksas.

Bondora ir uzticams aizdevējs, kas darbojas kopš 2008. gada. Bondora kredīti ir 100% pārredzami un tiem nav slēptu izmaksu. Mēs ievērojam visas ES Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas (AML) likuma vadlīnijas, un visas ar aizdevumiem saistītās maksas ir norādītas publiskajā cenrādī.

Vai vēlies apskatīt savu personalizēto aizdevuma piedāvājumu?

1
Piesakies
2
Izvēlies atbilstošu aizdevuma piedāvājumu
3
Verificē savu identitāti, paraksti līgumu un gaidi, kad nauda atnāks Tavā kontā

NB! Atceries, ka aizdevums ir finansiālas saistības un tas ir jāatmaksā. Nekad nepieņem lēmumu par aizdevumu, to rūpīgi nepārdomājot.

Saņem aizdevuma piedāvājumu 1 minūtes laikā!

-

-

*Aizdevuma summa no 100 EUR līdz 15000 EUR. Atmaksas periods no 12 līdz 60 mēnešiem. Gada procentu likme (GPL) no 15,43% līdz 53,34%.

NB! Atceries, ka aizdevums ir finansiālas saistības un tas ir jāatmaksā. Nekad nepieņemiet lēmumu par aizdevumu, to rūpīgi nepārdomājot.

*Aizdevuma summa no 100 EUR līdz 15000 EUR. Atmaksas periods no 12 līdz 60 mēnešiem. Gada procentu likme (GPL) no 15,43% līdz 53,34%.

226 798 people have invested over €1 001,1M and earned €225,6M – YOU become the bank.

  • Automated investing made simple
  • 11-year track record
  • Start with a minimum of €1
Sākt tagad
Lūdzu, pārskati mūsu lietošanas noteikumus bondora.lv vietnē un, ja nepieciešams, lūdz padomu finanšu konsultantam.

Saņem aizdevuma piedāvājumu 1 minūtes laikā!

-

-

-

*Aizdevuma summa no 100 EUR līdz 15000 EUR. Atmaksas periods no 12 līdz 60 mēnešiem. Gada procentu likme (GPL) no 15,43% līdz 53,34%.